Hakkımızda, AUK Foreign Trade / Dış Ticaret | inspired by Sıtkı KANSU

Tüm Sorularınız İçin

+90 324 503 63 60

Tüm Sorularınız İçin

+90 324 503 63 60
Türkçe English عربى

Hakkımızda

2009 yılında kurulan AUK Dış Ticaret, havacılık ve gıda sektöründe ithalat ve ihracat ile başladığı ticari faaliyetlerine 2019 yılında Dahilde İşleme İzin Belgesi (DİİB), Hariçte İşleme İzin Belgesi (HİİB) Danışmanlığı ile güçlendirmiştir. Yıllar içinde yaptığı ek yatırımları ve disiplin ve ahlak odaklı hizmetleri sayesinde pazarda rakiplerine üstünlük sağlamış ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

AUK için disiplin ve iş ahlakı ekonomik başarıya giden bir yoldur. Dolayısıyla şirketin stratejik ve organizasyonel yapısı içerisinde aynı zihniyete sahip ekip arkadaşlarıyla çalışmayı tercih etmiştir.

Ahlaka ve disipline duyulan sorumluluk ve müşterinin menfaatini öncelik bilen iş ahlakının birleşimiyle hareket eden AUK Dış Ticaret, hizmet süreçlerinin her aşamasında yenilikçi, sürdürülebilir ve disiplinli bir anlayışla hareket etmektedir.

Uzmanlık Alanlarında Yabancı Dilde Butik Hizmet

Dış Ticaret alanında uzun yıllara dayanan deneyimli kadromuzla ve kompakt işleyiş yapımızla tamamen müşterilere özgün hizmetler sunuyoruz. Kadromuz, İngilizce, Almanca, Arapça, Fransızca ve Japonca dillerini konuşabilmekte ve bu sayede yabancı müşterilerine dış ticaret konusunda kendi dillerinde hizmet vermektedir.

Vizyon

AUK Dış Ticaret dürüstlük ve iş ahlakı odaklı bir yaklaşım doğrultusunda, bilgi birikimini tecrübe ve uzmanlık ile bir araya getirerek, yabancı müşterilerinin ihtiyaç duyduğu dış ticaretle ilgili mevzuatsal ve ticari bilgiyi doğru ve eksiksiz şekilde sağlayan ve doğru şekilde yönlendiren tek şirket olabilme vizyonuyla hareket etmektedir.

Misyon

AUK Dış Ticaret her müşterinin ithalat ve ihracat konusunda özel ihtiyaçlarını dinleyip, analiz edip müşteriye özel çözümler sunmayı hedeflemektedir.  Amacımız müşterinin ihtiyacını en düşük maliyetle ve en doğru ve güncel mevzuatsal bilgiyle yönlendirmek ve ekonomik gelişimini sağlamaktır. Bu doğrultuda önceliğimiz dürüstlük ve iş ahlakıdır

Prensiplerimiz

A. Dürüstlük
Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde maddi kazançtan önce doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir. Çalışanlarla, müşterilerimizle ve tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlükle hareket ederiz.

B. Gizlilik

AUK çalışanları olarak; müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve çalıştığımız diğer ilgili kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen gösteririz. AUK’ nın faaliyetlerine ilişkin gizli bilgileri korur, bu bilgileri sadece müşterilerimizin menfaatleri ve amaçları doğrultusunda kullanır; bu bilgileri sadece belirlenen yetkiler dahilinde ilgili kişilerle paylaşırız.

Neden Biz?

Çünkü kurulduğumuz günden bu yana binlerce işletme sayesinde edindiğimiz tüm tecrübeyi, yeni hizmet alanlarımız ve o alanlardaki kalite politikamızla bağdaştırmış durumdayız. Sizler için proje yazımından proje yönetimine, uluslararası iş geliştirme ve ihracattan mühendislik ve teknoloji danışmanlığına, kurumsal gelişimden, işe alım ve yetenek yönetimine, Turquality’den tedarik zinciri ve satın almaya kadar birçok alanda danışmanlık hizmeti vermekte, gelişen ve değişen Dünya trendleri doğrultusunda hizmetlerimize her geçen gün farklı ve yenilikçi bakış açıları eklemekteyiz.

AUK Foreign Trade / Dış Ticaret | inspired by Sıtkı KANSU

AUK Dış Ticaret dürüstlük ve iş ahlakı odaklı bir yaklaşım doğrultusunda, bilgi birikimini tecrübe ve uzmanlık ile bir araya getirerek, yabancı müşterilerinin ihtiyaç duyduğu dış ticaretle ilgili mevzuatsal ve ticari bilgiyi doğru ve eksiksiz şekilde sağlayan ve doğru şekilde yönlendiren tek şirket olabilme vizyonuyla hareket etmektedir.

Aşağıdaki formu doldurun veya bizi arayın, ÜCRETSİZ ön danışmanlık hizmetimizden faydalanın.

Ad Soyad (*)
E-Posta
Telefon (*)
Mesaj Konusu (*)
Mesajınız (*)
+90 324 503 63 60 Whatsapp Bilgi